Lechtivé + konverzační karty = ZDARMA Najdi pár (Dobble)

Nezbytná sada karet pro tvůj skvělej vztah! 

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
699 Kč
Lechtivé + konverzační karty = ZDARMA Najdi pár (Dobble)
lechtive konverzacni karty najdipar jsmespolu valentinsky darek
Tip

 

Ocko_logo_1Doporučení a recenzi od Óčko TV.   Naleznete zde na jejich stránkách.  

 

Karty Pravda nebo úkol:

100 Karet = 100 úkolů a 100 otázek. Karty jsou připravené tak, aby rozproudily váš sexuální život. Hrají se jednoduše. Každá karta obsahuje otázku a úkol různých obtížností. Od rozehřívacích po náročné. Než kartu otočíš vybereš si, jestli chceš otázku nebo úkol. Následně otočíš kartu a splníš úkol nebo odpovíš otázku. Střídáte se. Enjoy.

 

Konverzační karty Mluvíme spolu:

Karty obsahují 100 karet s 200 otázkami. Mají za cíl prohloubit váš vztah a ještě lépe se poznat. Rozvážou mu jazyk a společně si popovídáte na různá témata od každodenního života až po směřování do budoucna. Karty hrají roli mediátora, který vám ve společné konverzaci pomůže. Jste v tom SPOLU, stejným dílem. Neskákejte si do řeči a dejte si vzájemně prostor a poslouchejte druhého, co vám chce říct.

 

ZDARMA - Hra Najdi pár (karty v Dobble stylu):

Jednoduchá hra plná akce pro společný čas s několika odměnami na závěr. Hledáš stejné obrázky – easy. Příkladem si zkus najít stejný obrázek na kartách z úvodního obrázku. Trvá to 5-15 min a můžete hrát několikrát za sebou. Hra má 5 jednoduchých variant hraní = 5v1.

Najdi pár je naše speciální edice inspirovaná kartami Dobble. Lze hrát opakovaně a to ve 2 až 6 hráčích. 

Najdi pár obsahuje speciální kartu s odměnami pro vítěze, pokud budete chtít být soutěživý. Podle počtu bodů o kolik se bude lišit vaše scóre, o to lepší odměna to bude. Návod najdete uvnitř krabičky.