Dárková sada pro páry JsmeSpolu

JSMESPOLU dárková sada = výhodný balíček se všemi produkty a dárky zdarma.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
1 199 Kč
Dárková sada pro páry JsmeSpolu
protudkt final all products min
Akce

Obsah sady:

  • 3x karty: Sexuálně zaměřené: Pravda úkol, Konverzační karty: Mluvíme spolu a Najdi pár
  • Humorný kalendář s aktivitami pro páry
  • 6x12 samolepek s dodatečnými úkoly
  • Prémiovou dárkovou krabici
  • Zdarma dřevěnou klíčenku „Drive safe, I need you here“ s koženým páskem a kroužkem
  • Zdarma 2 párové náramky pro vás

Unboxing video najdete na našem instagramu: jsmespolu_   v highlights.

Ocko_logo_1Doporučení a recenzi od Óčko TV.   Naleznete zde na jejich stránkách. 

PRO MUŽE:

Zboř rutinu ve vašem vztahu a opepři váš sexuální život. Pořiď vám dárkovou sadu plnou zábavných úkolů a aktivit na celý rok.
Nyní za zvýhodněnou cenu a s dárky zdarma.

PRO ŽENY:

Ráda bys na výlety, za kulturou nebo oživila večerní hrátky? Dárková sada obsahuje aktivity a hry z různých kategorií, které vás zabaví během celého roku. Nyní pořídíš v akci! Navíc pro něj dostaneš klíčenku "Drive safe, I need you here" aby na tebe myslel. Plus elegantní náramky pro oba zdarma.

 

Kalendář: 

Humorně založený partnerský kalendář vás provede společně rokem 2023. Skrze týdenní zábavné úkoly zboří běžnou rutinu.

Některé úkoly jsou společné a vytáhnou vás ven na výlet, či za kulturou. Jiné jsou zaměřené na sex, relax nebo potěšení jednoho z vás. Skrze různé aktivity smysluplně zpestří váš každodenní společný život.

 

Rozšiřující samolepky s úkoly: 

Každý z nás je originál, proto je zde možnost vyladit si kalendář podle svých představ. Samolepky jsou volitelným rozšířením kalendáře. Kalendář sám o sobě obsahuje průřez úkolů ze všech kategorií, doplňující rozšíření (samolepky) jsou však zaměřené na vybranou kategorii. Pokud tedy chceš během roku například více na výlety nebo cestovat, můžeš kalendář doplnit o samolepky z dané kategorie.

Samolepky následně nalepíte do kalendáře. V pravé spodní části je pro ně vyhrazené místo. Samolepku můžete využít buď jako doplňující úkol nebo s ní nahradit stávající úkol z daného týdne.

 

Karty Pravda nebo úkol:

100 Karet = 100 úkolů a 100 otázek. Karty jsou připravené tak, aby rozproudily váš sexuální život. Hrají se jednoduše. Každá karta obsahuje otázku a úkol různých obtížností. Od rozehřívacích po náročné. Než kartu otočíš vybereš si, jestli chceš otázku nebo úkol. Následně otočíš kartu a splníš úkol nebo odpovíš otázku. Střídáte se. Enjoy.

 

Konverzační karty Mluvíme spolu:

Karty obsahují 100 karet s 200 otázkami. Mají za cíl prohloubit váš vztah a ještě lépe se poznat. Rozvážou mu jazyk a společně si popovídáte na různá témata od každodenního života až po směřování do budoucna. Karty hrají roli mediátora, který vám ve společné konverzaci pomůže. Jste v tom SPOLU, stejným dílem. Neskákejte si do řeči a dejte si vzájemně prostor a poslouchejte druhého, co vám chce říct.

 

Karetní hra Najdi pár:

Najdi pár je naše speciální edice inspirovaná kartami Dobble. Hodí se na společnou chvilku, kterou strávíte dohromady a zabavíte se jednoduchou hrou. Lze hrát opakovaně a to ve 2 až 6 hráčích. V krabičce je vysvětleno několik variant, jak si hru užít.

Najdi pár obsahuje speciální kartu s odměnami pro vítěze, pokud budete chtít být soutěživý. Podle počtu bodů o kolik se bude lišit vaše scóre, o to lepší odměna to bude. Návod najdete uvnitř krabičky. 

 

Párové náramky: 

Párové náramky s jednoduchým elegantním symbolem nekonečna, které vás ještě více propojí. Náramky se dají roztáhnout, aby dobře seděly na každou ruku.

 

Gravírovaná klíčenka: 

Dřevěná klíčenka s vygravírovaným nápisem „Drive safe I need you here“ a z druhé strany logem jsmespolu. Ideální na klíče od auta.